Wynajem biur w Warszawie – 3 nowo powstające obiekty, na które warto zwrócić uwagę

Żaden istniejący biurowiec nie przykuł Twojej uwagi, a nie spieszysz się z wynajmem? Spójrz na nasze kolejne zestawienie biur do wynajęcia w Warszawie, które dopiero się tworzą. Może znajdziesz wśród nich wymarzone miejsce do pracy?

Biurowiec Wola Retro
Biurowiec Wola Retro

1. Biurowiec GIGA Rental, Warszawa Białołęka

GIGA Rental będzie jedynym tak nowoczesnym i technicznie zaawansowanym biurowcem w całej dzielnicy. Znajdzie się przy ul. Ciesielskich na Białołęce (okolice Kanału Żerańskiego). Budynek będzie świetnie skomunikowany – do wyboru jest transport kolejowy (dworce Warszawa Żerań i Warszawa Praga) oraz autobusowy (kilka linii na ul. Płochocińskiej). Istnieje także dogodny dojazd do innych dzielnic Warszawy.

Wielkość typowego piętra to 371 m2. Oprócz powierzchni biurowych znajdzie się tu także recepcja, miejsca parkingowe (pod budynkiem i na zewnatrz) oraz piwnica. To idealny biurowiec dla firm poszukujących najlepszego miejsca do pracy w tej części stolicy.

2. Biurowiec Wilanów Office Park B3, Warszawa Wilanów

Wilanów Office Park B3 to tylko część nowoczesnego kompleksu biurowego, który składać się będzie z 18 budynków o łącznej powierzchni około 140 000 m2. 3 kondygnacje mierzące 9 175 m2 powierzchni biurowej, 187 podziemnych miejsc parkingowych oraz możliwość wyboru przestrzeni do pracy (open space lub wydzielone gabinety) spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Jeśli poszukujesz biura do wynajęcia w Warszawie, które nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale również będzie przemyślane pod względem energooszczędnych technologii, doskonale trafiłeś. Budynek redukuje koszty eksploatacji budynku oraz jest zaprojektowany w zgodzie ze środowiskiem – wokół niego znajdować się będzie zielony park z oczkiem wodnym, który zajmie aż 50% powierzchni całego projektu.

3. Biurowiec Wola Retro, Warszawa Wola

Propozycja dla miłośników klasycznych, nieco zabytkowych budynków. Wola Retro to spójne połączenie stylu vintage z dwoma nowoczesnymi biurowcami. Budynek powstał w latach 30-tych XX w. i liczy aż 4 kondygnacje, natomiast wspomniane wcześniej 2 nowoczesne obiekty klasy A będą miały odpowiednio 9 i 14 kondygnacji oraz 2 kondygnacje podziemne. Całkowita powierzchnia najmu wynosi ok. 24 500 m2. Na parterze będzie umiejscowiona część handlowo-usługowa z przeszklonym dziedzińcem oraz parking podziemny. Jeśli chodzi o lokalizację, budynek będzie znajdować się na skrzyżowaniu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej, niedaleko drugiej stacji metra. Jak zatem można wywnioskować, biurowiec jest znakomicie skomunikowany, więc można się z niego dostać praktycznie do każdej części miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *