Powstają NOKK HOUSES – ekskluzywne domki na Mazurach

NOKK HOUSES to nowa inwestycja całorocznych domów wypoczynkowych na Mazurach od firmy BJP Development Investment. To wyjątkowa i bardzo kameralna inwestycja, w ramach której w pierwszym etapie powstanie jedynie sześć ekskluzywnych, nowoczesnych domów letniskowych. Osiedle wypoczynkowe NOKK HOUSES zlokalizowane jest na Mazurach, nad jeziorem Sąpłaty, zaledwie 40 kilometrów od Olsztyna.

Przeszklony domek
Domek NOKK HOUSES

Rusza budowa wyjątkowych, nowoczesnych i ekskluzywnych, a przy tym idealnie wkomponowanych w naturę, całorocznych domków wypoczynkowych na Mazurach. Firma deweloperska BJP Development Investment planuje ich oddanie już na początku 2022 roku, tak aby nowi właściciele nieruchomości mogli cieszyć się nimi wiosną i latem przyszłego roku. Inwestycja zlokalizowana jest nad pięknym i czystym jeziorem Sąpłaty, niedaleko miejscowości Pasym, Szczytno, Olsztyn i w otoczeniu w łąk oraz lasów mazurskich.

Zamieszkaj na Mazurach

Mazury, to niewątpliwie cud natury i jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Polsce, jako  kierunek wakacyjnych urlopów i weekendowych wypoczynków. NOKK HOUSES powstaje z myślą o osobach, które marzą o posiadaniu niewielkiego, ale komfortowego domu nad jeziorem, na Mazurach, który będzie zielonym azylem od zgiełku życia w miejskiej dżungli. Domki wypoczynkowe budowane przez firmę BJP Development Investment, to przemyślana pod każdym względem inwestycja, która ma zapewnić im przyszłym właścicielom komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Wypoczynek w NOKK HOUSES ma być po prostu przyjemny i bezproblemowy.

– Koncepcja osiedla wypoczynkowego NOKK HOUSES zrodziła się nad Jeziorem Sąpłaty i, prawdę mówiąc, nie wyobrażaliśmy jej sobie w innym miejscu niż to. Zamysł jest jasny od początku. NOKK HOUSES mają być – i będą – miejscem oferującym maksymalny komfort, najwyższy możliwy standard wykończenia i możliwość bliskiego kontaktu z naturą. Bogata fauna i flora, cisza, spokój, bajeczne krajobrazy i ciekawe regionalne tradycje Warmii i Mazur… Wszystko to sprawia, że spędzanie wolnego czasu we własnym domu nad Jeziorem Sąpłaty doskonale wpisuje się w ideę slow life, którą chcemy promować – podkreśla Dawid Jakubowski, Prezes Zarządu, BJP Development Investment.

Domek Nokkhouses

Idealna, letnia mini rezydencja

NOKK HOUSES utrzymane są w stylu nowoczesnej „stodoły”, z dużymi przeszkleniami, które mają zapewnić dostęp do naturalnego światła. Ich wygląd nawiązuje do stylu skandynawskiego, którego minimalizm idealnie pasuje do otoczenia. Każdy z domów usytuowany będzie na działce o idealnej wielkości 400 metrów kwadratowych, z zagospodarowanym ogrodem już na etapie odbioru. Właściciele letnich nieruchomości będą mieli także do dyspozycji słoneczny taras. Plac zabaw, monitoring, parking dla rowerów, klimatyzacja, prywatny dostęp do jeziora – to tylko niektóre udogodnienia NOKK HOUSES.

Dużym atutem będzie również samo wykonanie domków, z najnowocześniejszej na rynku stalowej konstrukcji szkieletowej, która zapewnia idealna geometrię domku i bardzo dobrą izolacją. Na konstrukcję klienci otrzymają aż 50-letnią gwarancją.

Więcej informacji o NOKK HOUSES: www.nokk-houses.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *