Metody nabycia młóta browarnianego

Młóto browarniane to odpad powstający przy produkcji piwa, ale nie odpad bezużyteczny. Młóto browarniane, inaczej wysłodziny, to nierozpuszczalna część słodu, która oddziela się od brzeczki w czasie filtracji zacieru w kadzi filtracyjnej. To produkt o wartościowym składzie, który stanowi przede wszystkim świetny dodatek paszowy dla bydła. Jakie są metody nabywania młóta browarnianego?

Młóto browarniane
Młóto browarniane

Wysłodziny, których nie kupimy w browarze

Jak wspomnieliśmy we wstępie, młóto browarniane jest odpadem, który powstaje przy produkcji piwa – a więc w browarach. Trzeba jednak zaznaczyć, że browary nie sprzedają wysłodzin klientom indywidualnym, ponieważ wiązałoby się to z koniecznością zatrudnienia dodatkowych osób do obsługi i też byłoby pewnym odchyleniem od jasnego profilu działalności. Poza tym dostawa młóta browarnianego podlega podobnym wymaganiom jak dostawa innych pasz, odpowiedniego transportu i pozyskania pozwolenia od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Browary podpisują więc wyłącznie umowy z wykwalifikowanymi odbiorcami – dystrybutorami wysłodzin, bo to dla nich korzystniejsze.

Profesjonalny dystrybutor wysłodzin browarnianych z certyfikatem jakości

W związku z tym, że Internet ma prawdziwą moc, bez problemu znaleźliśmy profesjonalnego dystrybutora wysłodzin browarnianych z certyfikatem jakości. To przodujący na polskim rynku dystrybutor tego produktu, firma Domino z Żywca. Swoją ofertę kieruje do ferm zwierząt hodowlanych, rolników indywidualnych, mieszalni pasz i dostawców surowców. W sprzedaży dostępne jest wysokowartościowe młóto browarniane, mokre wysłodziny o charakterystycznym zapachu chleba, które zawierają odpowiednią ilość składników odżywczych, co jest potwierdzone badaniami. Wysłodziny nie mają żadnych oznak zepsucia. Mówiąc o metodach nabycia młóta browarnianego, warto też podkreślić kwestię transportu. Tutaj mamy sprzedaż wysłodzin browarnianych z dostawą, firma zapewnia transport młóta browarnianego do wybranego miejsca, wykorzystując do tego pojazdy specjalnie przystosowane do przewozu produktów spożywczych. Jakość kompleksowych usług w zakresie handlu, magazynowania oraz przewozu produktów paszowych jest tu potwierdzona certyfikatem jakości GMP+. To Good Manufacturing Practice Plus – standard kierowany do producentów pasz i ich składników oraz przedsiębiorstw transportowych i handlowców, którzy działają w obszarze pasz dla zwierząt. Certyfikat dystrybutora wysłodzin browarnianych można oczywiście zobaczyć w formie kompletnego skanu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *