Charytatywny poker

Vanessa Selbst jest kobietą, która przez ostatnie 7 lat niszczyła praktycznie każdą konkurencję przy stole do pokera. Mieszkanka Brooklynu jest jedną z najlepiej zarabiających pokerzystek, gdyż suma jej wygranych opiewa na kwotę ponad 11 milionów dolarów. Teraz chce pomóc osobom bezdomnym i zorganizować turniej charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony właśnie na pomoc takim ludziom.

Vanessa Selbst
Vanessa Selbst

Pani Selbst jest nie tylko bardzo utalentowaną pokerzystką, lecz ukończyła również Yale Law i kieruje własną działalnością społeczną. Jest więc idealną osobą do organizacji takiego turnieju i wybrania do niego najlepszych zawodowców. Vanessa bardzo często angażuje się w różnego rodzaju pomoc społeczną. Często pracuje w jadłodajniach oraz schroniskach, gdzie pomaga poprzez udzielanie bezpłatnych porad prawnych dla ludzi bezdomnych, którzy często znajdują się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Taki przykład doskonale pokazuje, że poker może nie tylko posłużyć do wypchania kieszeni wielką ilością gotówki, ale również w celu pomocy innym osobom. Biorąc pod uwagę olbrzymią gotówkę, jaka codziennie przechodzi przez hazardowy rynek, taka forma pomocy jest bardzo dobrym pomysłem. Należy pogratulować osobom, które bezinteresownie poświęcają swój czas, aby pomóc ludziom w potrzebie.

Takie akcje można również realizować za pomocą Internetu i wykorzystać do tego gry na pieniądze online, w których również codziennie bierze udział ogromna ilość graczy z całego świata. Każdy może pomóc, liczą się przede wszystkim chęci oraz odpowiednia doza determinacji, która jak widać po Vanessie, jest do osiągnięcia. Internetowe kasyna powinny pójść za przykładem amerykanki i spróbować zrobić coś dobrego dla świata i przede wszystkim dla ludzi, dla których niekiedy każdy dzień jest niczym gra w ruletkę, o przetrwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *