Alan Walker wystąpi w Polsce!

Alan Walker, znany między innymi z remiksów utworów światowej sławy zespołów, takich jak Coldplay bądź Cash Cash & Digital Farm Animals, wystąpi w Polsce. Koncert artysty odbędzie się 01 grudnia 2018 w Hali nr 3A MTP w Poznaniu.

Alan Walker
Alan Walker

Początki twórczości

Ten norweski producent muzyczny urodził się 24 sierpnia 1997 roku, w Northampton. Jako nastolatek interesował się głównie programowaniem oraz grafiką komputerową. Muzyką zainteresował się w 2002 roku. Przesłuchanie kilku  kawałków z gatunku muzyki elektronicznej, zainspirowało młodego artystę do rozpoczęcia pracy nad własnymi utworami. Początkowo Alan Walker tworzył muzykę jako DJ Walkzz.

Rozwój kariery

Udostępnione w sieci pierwsze kawałki artysty szybko spotkały się z zainteresowaniem najlepszych producentów oraz wytwórni muzycznych na świecie. Dzięki podjęciu z nimi współpracy, co dało mu ogromne możliwości rozwoju, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej na świecie. Po premierze pierwszych kawałków kariera Alan’a Walker’a nabrała tempa. Artysta pojawił się na scenach najsłynniejszych festiwali świata takich jak chociażby Creamfields, Lolapalooza czy Tommorowland. Nawiązał także współpracę z największymi gwiazdami świata muzyki. Zagrał jako support przed występem Rihanny na słynnej trasie koncertowej piosenkarki pod nazwą Anti Tour Word.

Debiut Alan’a Walker’a

Jednym z najpopularniejszych dzieł artysty jest utwór o nazwie „Faded”, wydany w 2015 roku. Do dzisiaj utwór został już odsłuchany przez ponad dwa miliardy odbiorców na całym świecie. Również kolejne piosenki artysty spotkały się z uznaniem i zdobyły ogromną popularność. Przykładem jest tutaj chociażby wydany z końcem 2017 roku singiel „The Spectre”. Obejrzało go do tej pory już 350 milionów użytkowników serwisu YouTube. Alan Walker w swojej dyskografii posiada remiksy najpopularniejszych utworów muzyki popularnej na świecie, takich jak „Hymn for the Weekend” – grupy Coldplay  oraz „Milionaire” – zespołu Cash Cash & Digital Farm Animals. Co ciekawe remiks Alan’a Walker’a do utworu Sii – „Move Your Body” artystka umieściła na swoim albumie. Artysta nagrał także kawałek m.in.  z Noah Cyrus o tytule  „All Falls Down”.

Po więcej szczegółów zapraszamy na https://ticketclub.pl/artysci/alan-walker-144/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *